وایت ورد مثل وایت برد...

White-World like White-board

سرمربی تیم بسکتبال لنگرود: به زودی به هماهنگی لازم می رسیم
ساعت ٤:۱۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٧  
سرمربی تیم بسکتبال لنگرود: به زودی به هماهنگی لازم می رسیم
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری لنگرود با اشاره به آمادگی جسمانی خوب بازیکنان تیم گفت: به زودی به هماهنگی لازم برای دستیابی به نتایج مطلوب در لیگ برتر می رسیم.
تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان مقابل تیم شهرکرد پیروز شد
" مسعود قاسمی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:طی 25 روز ، 36 جلسه تمرین برگزار کرده ایم و امیدوارم طی دو تا سه هفته آینده به هماهنگی لازم برسیم.
وی تصریح کرد: شاید از نظر آمادگی جسمانی بازیکنان به آمادگی لازم دست یافته باشند، اما به لحاظ هماهنگی تیم نیاز به تمرینات بیشتری دارد.
وی ادامه داد: ‌هم اکنون با 17 بازیکن قرار داد امضا کرده ایم که شامل 15 بازیکن ایرانی و دو بازیکن خارجی است.
وی این دو بازیکن را "آلبرت مورینگ" و "سلیمان کامارا" از امریکا معرفی کرد و گفت: این بسکتبالیست ها، پس از بررسی فراوان پیرامون شرایط و توانایی آنان انتخاب شدند . البته توان مالی باشگاه یک عامل بسیار مهم در این انتخاب ها بود.
قاسمی افزود: مورینگ شامگاه روز گذشته به تیم ملحق شده است، اما با توجه به اینکه هنوز با تیم تمرین نکرده و با بازیکنان تیم هماهنگی ندارد به احتمال زیاد از وی در بازی مقابل تیم هیات بسکتبال خراسان رضوی استفاده نخواهیم کرد.
این مربی ادامه داد: علی رغم اینکه با کامارا قرار داد همکاری امضا کرده ایم اما هنوز وی به ایران نیامده و از سوی دیگر "حامد حسین زاده " یکی از بازیکنان بسیار خوب لنگرود به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو نمی تواند به مشهد سفر کند.
قاسمی تیم هیات بسکتبال خراسان رضوی را تیمی جوان، با انگیزه ، جنگنده و بسیار دونده خواند و گفت: مشهد همیشه یکی از قطب های قدرتمند بسکتبال بوده و با توجه به نتیجه ای که هفته اول مقابل تیم مهرام کسب کرد، نشان داد این فصل حرفهای زیادی برای گفتن دارد.
وی ادامه داد: تیم شهرداری لنگرود هرگز هیج حریفی را دست کم نخواهد گرفت و در مقابل تیم خراسان بازی قدرتمندی ارایه خواهیم کرد و با هدف پیروزی وارد زمین خواهیم شد.
تیم بسکتبال شهرداری لنگرودو در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر ساعت 16 فردا چهارشنبه در مشهد به مصاف تیم هیات خراسان رضوی می رود.

کلمات کلیدی: بسکتبال ،ورزش ،خبر