حاجی زاده مقابل استقلال اهواز به میدان می رود

حاجی زاده مقابل استقلال اهواز به میدان می رود
مربی تیم فوتبال پاس همدان گفت : "ابوالفضل حاجی زاده " برای این تیم در بازی این هفته مقابل استقلال اهواز به میدان می رود.

فوتبال باشگاههای برتر کشور/تساوی تیمهای استقلال تهران و پا همدان

تیم فوتبال پاس همدان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران روز جمعه آینده در اهواز باید به مصاف تیم استقلال این شهر برود.
"رضا طلایی " روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: حاجی زاده امروز به اردوی تیم پاس در اهواز می پیوندد.
وی اضافه کرد: این بازیکن در هفته یازدهم مقابل استقلال تهران دچار مصدومیت شد و به همین دلیل قادر به همراهی تیم پاس برابر فولاد خوزستان نشد.
طلایی بیان داشت : همچنین مصدومیت سطحی دیگر بازیکنان تیم پاس نظیر عمران زاده و کردجهان نیز بهبود یافته و تیم پاس در بازی جمعه با ترکیب کامل به میدان می رود.
وی برگزاری اردوی تیم پاس در اهواز را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت : خوشبختانه مسوولان هیات فوتبال اهواز همکاری لازم را با تیم پاس جهت انجام تمرین آماده سازی داشته اند.
وی خاطرنشان کرد: اوضاع روحی بازیکنان این تیم پس از باخت مقابل فولاد خوزستان بهبود یافته و همه به دنبال کسب نتیجه مطلوب در بازی مقابل استقلال اهواز هستند.
طلایی گفت : آنالیز فیلم بازی های اخیر تیم فوتبال استقلال اهواز نیز قرار است فردا برای بازیکنان تیم پاس اجرا شود تا نکات ضعف و قوت این تیم به خوبی مورد بررسی قرار گیرد
/ 0 نظر / 12 بازدید