چرخابی : معلوم نیست مقابل مس برروی نیمکت سپاهان بنشینم

چرخابی : معلوم نیست مقابل مس برروی نیمکت سپاهان بنشینم
اصفهان - حسین چرخابی که پس از برکناری انگین فیرات از سوی باشگاه سپاهان بصورت موقت مربیگری این تیم را برعهده گرفته است ‘ گفت: مسوولان باشگاه صبح امروز /سه شنبه / بامن تماس گرفتند وگفتند تا زمان مشخص شدن سرمربی جدید تیم سپاهان هدایت این تیم را برعهده بگیرم.

وی روز سه شنبه درگفت وگوبا ایرناافزود: در این راستا هرلحظه ممکن است اعضای هیات مدیره باشگاه برای تعیین جانشین فیرات به جمع بندی برسند لذا معلوم نیست در دیدار با مس کرمان به عنوان مربی برروی نیکمت این تیم بنشینم .
وی با بیان این مطلب که باباشگاه سپاهان یکسال دیگر قرارداد دارم ‘ افزود: مسوولان باشگاه درپی جذب یک مربی ایرانی برای جایگزینی فیرات هستند اما تا زمان مشخص شدن سرمربی جدید این تیم ‘ هدایت تیم به من واگذار شده است.
وی که پیش از این به عنوان مدیرفنی تیم سپاهان تمرینات تیم این تیم را زیرنظر داشته است ‘ افزود: از تیم سپاهان شناخت کافی دارم و به همین دلیل مسوولان باشگاه تصمیم گرفتند که تا زمان مشخص شدن سرمربی جدید مسوولیت تیم را به من واگذار کنند.
چرخابی افزود: برای دیدار با تیم مس کرمان ‘ تمرینات تیم سپاهان در ساعت 3 بعدازظهر امروز در ورزشگاه آرارات اصفهان برگزار خواهد شد.
وی درباره دیدار با تیم مس کرمان افزود: دو بازیکن خوب خط دفاعی خود به نام های هادی عقیلی و محسن بنگر را در اختیار نداریم و تیم مس کرمان نیز برای مقابله با سپاهان از انگیزه بالایی برخوردار است از اینرو روز سختی را در پیش داریم که امیدوارم با تلاش بازیکنان ‘ تیم سپاهان برنده نتیجه این دیدار شود.
/ 0 نظر / 10 بازدید