وام اعطایی به مزدوجین 40 میلیون ریال نقدی خواهد بود

وام اعطایی به مزدوجین 40 میلیون ریال نقدی خواهد بود
مدیر عامل صندوق مهر امام رضا (ع) گفت: کسانی که از عید فطر امسال (دهم مهرماه 87 ) به بعد ازدواج کرده اند، وام ازدواج انها 40میلیون ریال به صورت نقدی است.

"خلیل یسایی" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: با توافق و تفاهمی که از سوی صندوق مهر رضا با بانک های عامل کشور،بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی صورت گرفته است ، مزدوجین عید فطر به بعد امسال هر کدام نفری 20 میلیون ریال،نقد دریافت می کنند.
وی در ادامه اظهار داشت: با معرفی نامه صندوق مهر رضا به بانک های عامل مقرر شده است که سهم بانک های عامل از طریق بانک مرکزی به این صندوق ، اعلام شود.
مدیرعامل صندوق مهر رضا با اشاره به پرداخت نقدی وام های ازدواج گفت: پیشتر پرداخت وام ازدواج به هریک از طرفین 10 میلیون ریال به شکل نقدی و 10میلیون ریال کالایی بود.
یسایی در ادامه تصریح کرد: مزدوجین یادشده از طریق معرفی نامه ای که از سوی صندوق مهر رضا دریافت می کنند ، به بانک های عامل معرفی می شوند و درصورتی که بانک مرکزی پرداخت این تسهیلات را به بانک ها ابلاغ کند ،مزدوجین می توانند این تسهیلات را دریافت کنند.
به گفته وی ،مزدوجین مانند روال سابق باید به صندوق مهر رضا مراجعه کنند و با در دست داشتن معرفی نامه به بانک های عامل اعزام شوند.
این مقام مسئول سپس تاکید کرد: مزدوجین پیش از عید فطر امسال نیز به شیوه قبلی (10میلیون ریال نقدی و 10 میلیون ریال کالا) وام ازدواج خود را دریافت می کنند.
وی پرداخت نقدی وام ازدواج را تکلیف دولت به بانک ها اعلام کرد و گفت: دولت مصمم است که منابع قرض الحسنه را فقط به وام های قرض الحسنه، تخصیص دهد.
/ 0 نظر / 13 بازدید