شاهین طبع: در تلاشم تا از میان دوستانم حمایت کننده مالی پیدا کنم

شاهین طبع: در تلاشم تا از میان دوستانم حمایت کننده مالی پیدا کنم
سرمربی تیم بسکتبال صبا باتری گفت: هنوز هیچ تغییری در وضعیت نامعلوم تیم صباباتری ایجاد نشده است و من تلاش می کنم دست کم از میان دوستانم حامی مالی مناسبی برای این تیم پیدا کنم.

گزارش تصویری_ چهارمین پیروزی صبا باتری در رقابت های بسکتبا جام باشگاه های آسیا

"مهران شاهین طبع" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: علی رغم تمام تلاش هایی که فدراسیون بسکتبال برای کمک به تیم صباباتری داشت متاسفانه هنوز هیچکس در این زمینه قدمی بر نداشته است.
تیم صبا باتری طی دو دوره متوالی عنوان قهرمانی باشگاههای آسیا و باشگاههای ایران را کسب کرده است و امسال نیز باید به عنوان یکی از دو تیم برتر ایران در مسابقات بسکتبال غرب آسیا شرکت کند.
شاهین طبع رفتار مسولان استانداری، تربیت بدنی قم و باشگاه صبا باتری را به دور از جوانمردی و انصاف توصیف کرد و گفت: برای ورزش کشور متاسفم، زیرا اگر این وضعیت می تواند برای یکی از بهترین تیم های بسکتبال ایران که افتخارات زیادی برای کشورمان کسب کرده است رخ دهد، پس وای به حال دیگر تیم ها.
وی در ادامه افزود: تیم فوتبال صبا باتری باید متوجه باشد که آنچه امروز در اختیارش قرار دارد به ناحق بوده و آنچه که به ناحق انجام شود نتیجه خوشایندی در بر ندارد.
وی تصریح کرد: نمی دانم آقایانی که سه هفته پیش مدعی شدند که مانع نابسامانی تیم صبا باتری می شوند، کجا هستند و من برای این بی تفاوتی شان واقعا متاسفم.
شاهین طبع در پاسخ به اینکه برای مسابقه روز پنجشنبه مقابل دانشگاه آزاد چه کرده اید، گفت: بازیکنانم تمرینات خود را به طور مرتب ادامه می دهند و مشکلی از نظر آمادگی نداریم.
وی افزود: کسانی که موجب بروز چنین مشکلی برای تیم صباباتری هستند باید پاسخگوی 50 خانواده ای که دچار سردرگمی شده اند، باشند.
تیم صبا باتری، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال ، روز پنجشنبه نهم آبان ماه در تهران به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی می رود.
/ 1 نظر / 14 بازدید
زهرا

سلام وب خيلي قشنگي داري.اول به خودت مي گم آفرين و بعد به مطالبت كه قشنگن.پيش منم بيا ...اس ام اساي تصادفي.حديث .و مكاني براي چت دوستاي گلم كه تو وبم حضور دارن ...پس منتظرم........