وزیر تعاون: تحرک و فعالیت های تعاون یزد نشانه پویایی کارهاست

وزیر تعاون: تحرک و فعالیت های تعاون یزد نشانه پویایی کارهاست
یزد - وزیر تعاون گفت: تحرک و فعالیت های جدید در اداره کل تعاون یزد نشانه پویایی و هدفمندی کارهاست.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون استان یزد،"محمد عباسی" در دیدار با مدیر کل تعاون استان و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس، اشتغال و مسکن را از مشکلات اصلی جامعه عنوان کرد.
وی شتاب بیش از پیش در امور مسکن مهر و تشکیل تعاونی های جدید را گامی موثر در جهت حل مشکلات جامعه دانست.
عباسی اظهار داشت: با برنامه ریزی جدید برای ایجاد اشتغال در کشور ضمن پیشرفت صنعت بسیاری از معضلات رفتاری و اخلاقی جامعه نیز حل خواهد شد.
وزیر تعاون، بررسی همه جانبه و دقیق مشکلات و نارسایی های تعاونی ها را ضروری دانست و گفت: چنانچه کمبودها و مشکلات در یک برنامه ریزی جامع بررسی و اعلام شود، وزارت تعاون با پرداخت تسهیلات ویژه و کمک های بلاعوض در جهت رفع مشکلات تلاش خواهد کرد.
عباسی همچنین برای رفع کمبود نیروی انسانی و افزایش اعتبارات جاری اداره کل تعاون یزد قول مساعد داد.
مدیرکل تعاون استان یزدنیز در این دیدار با ارایه گزارشی از فعالیت های انجام شده بخصوص در اجرای اصل 44 قانون اساسی و طرح مسکن مهر، بر ضرورت توجه بیشتر به تعاونی های این استان تاکید کرد.
"امرالله فلاحزاده" با اشاره به تشکیل بنیاد توسعه تعاون و کارآفرینی در یزد، خواستار حمایت بیشتر وزارت تعاون در تخصیص اعتبارات ویژه برای توسعه اشتغال و کارآفرینی در استان شد.
نماینده مردم تفت و میبد نیز بر ارتقاء اداره تعاون میبد، تاسیس اداره یا نمایندگی تعاون در بخش نیر، تقویت نیروی انسانی در اداره تعاون تفت و افزایش اعتبارات عمرانی برای تامین محل اداری تاکید کرد.
مدیرکل تعاون استان یزد که برای بررسی و مشکلات تعاونی های شهرستان های تفت و میبد به تهران سفر کرده بود در دیدار خود با وزیرتعاون مشکلات شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد را نیز مورد بررسی قرار دادند.
/ 0 نظر / 12 بازدید