شاهین طبع: با حمایت علاقمندان به بسکتبال، صبا قدرتمندانه بازگشت

شاهین طبع: با حمایت علاقمندان به بسکتبال، صبا قدرتمندانه بازگشت
سرمربی تیم بسکتبال صبا مهر گفت: تیم بسکتبال صبا با حمایت علاقمندان به ورزش بویژه بسکتبال ،قدرتمندانه به رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور بازگشت.

"مهران شاهین طبح" روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز امیدواری کرد که این تیم بتواند با تلاش کادر فنی و بازیکنان نتایج خوبی نیز کسب کند.
تیم بسکتبال صبا باتری که عنوان دو دوره قهرمانی پی در پی رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور و دو دوره پی در پی قهرمانی باشگاههای آسیا را در کارنامه خود دارد، پس از انتقال باشگاه صبا باتری به استانداری قم با اعلام کمبود اعتبار از سوی مدیران این باشگاه در آستانه انحلال قرار گرفت.
شاهین طبح افزود: شرکت حمایت کننده از صبا یک شرکت تجاری است که با هدف حمایت از ورزش بویژه بسکتبال نوجوانان و جوانان وارد این عرصه شده اند.
وی گفت: این سیستم تیم داری و باشگاه داری سالهای متمادی در اروپا اجرا شده است و مدیریت مشارکتی این باشگاهها مانع از تزلزل آنان شده و رقابتهای لیگ نیز به تبع آن از ثبات بالایی برخوراست.
وی ضمن تقدیر از "حمید و مهدی مهر محمدی" و "امید وطنی" که با سرمایه گذاری در رشته بسکتبال مانع از منحل شدن یک تیم لیگ برتری شده اند، افزود: بازیکنان و کادر فنی باشگاه نیز تلاش خواهد کرد تا ظرف هفته های اول رقابتها به آمادگی مورد نظر دست یابد.
شاهین طبع در مورد آمادگی تیم صبا مهر برای انجام نخستین دیدار این تیم در رقابتهای لیگ برتر که بعدازظهر امروز مقابل تیم دانشگاه آزاد برگزار می شود، گفت : بازیکنان صبا با توجه به شرایطی که طی هفته های اخیر با آن مواجه بودند، به لحاظ روحی و روانی با مشکلاتی مواجه شدند و امیدوارم با مشخص شدن وضعیت تیم هرچه زودتر به شرایط مطلوب نزدیک شویم.
این کارشناس بسکتبال گفت: هم اکنون تیم 12 بازیکن داخلی در اختیار دارد و طی روزهای آینده نسبت به استخدام دو بازیکن خارجی اقدام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: اسامی چند بازیکن خارجی و کارنامه عملکرد آنان را داریم، اما صبر می کنیم تا پس از انجام چند دیدار و شناسایی نقاط ضعف تیم نسبت به استخدام بازیکن برای پست های مورد نیاز اقدام کنیم.
شاهین طبع گفت: بازیکنان صبا مهر تمرینات خود را از حدود چهار ماه قبل آغاز کرده و از آمادگی خوبی برخوردارند.
/ 0 نظر / 19 بازدید